Červenec 2009

zasměj se :-D

30. července 2009 v 11:07 | Seba |  Srandičky
Víte,čemu se říká fakt blbej den? Když jste s bráchou simská dvojčata, máte společný... zadek, brácha je gay a jde na rande.

Slyší dva policajti jak si dva maníci povídaj vtip: 1.maník: "Hele,vole víš proč policajti choděj ve dvou?" 2.maník: "No nevim, vole." 1.maník: "Jeden umí číst a druhej psát !" Policajti hned oba legitimují: Policajt: Občanské průkazy ! Chvíli si ho čte a pak povídá druhému. "Franto, piš si!"


Přijde duše do nebe a Svatý Petr se ptá na povolání. "Lékař," praví duše pyšně a už se žene dovnitř. "Moment, stát." volá svatý Petr. "Vy musíte vchodem pro dodavatele."

Na prérii se rozkládá indiánský tábor a vzadu za kopcem se objevily kouřové signály Indiánský taťka k synovi: "A dělej!" ukazuje na signály. "Copak nevidíš, že už zvonilo?"


-Pepíčku, jak zní rozkazovací způsob slovesa mlčet? -Psssst!

Hodina dějepisu: "Co se stalo 7.4.1348?" "Byla založena Univerzita Karlova." "A co se stalo v roce 1357?" "Slavili deváté výročí založení!"

Nervy v práci

29. července 2009 v 18:13 | Seba |  Srandičky
Pro ty co pracují v kanceláři a nebo budou teprve doporučuji se podívat na tyhle videa aby vás to nepotkalo


Je pravděpodobné že se to může stávat vemi často

Irie Revoltes - Rebelles

29. července 2009 v 17:57 | Seba |  Hudba

Automobilové nehody

29. července 2009 v 17:53 | Seba |  Srandičky
Drsný video celkem


Tohle je trochu drsněješí

Olympia

29. července 2009 v 15:56 | Seba |  Můj deníček
Jo dneska jsme s mamkou kolem 11 vyrazily že se pojedeme projet na bruslích no přijeli sme a jeli
Ta steska mněla asi 2km a jelo se po ní skvěle i když sem na bruslích nestál 2 roky tak sem ani jednou nespadl a nic si nerozbil dokonce ani mobil ne
Kousek od místa kde sme jezdily bylo zábavní centrum olympia no takže jak jsme se brátily k autu z bruslí vyrazily jsme tam

No v Olympii jsme jako první návštivily v prním patřel restauraci KFC dal sem si jen Strips s hranolkama a mamka si dala twisterPotom sme tam ještě seděli a pozorovali lidi kolem a jak se chovaj ale nenápadně a mnohdy sme se strašně smály takže sranda velká

Po svačince smne se s mamkou vydali do Hervis sportutam na mně čekali překvápko
Takže to byl celkem mazec potom sme hnedka vyrazily do Electro Wordu naprotitam jsme pobyli asi hodinu protže já jsme se nemohl vynadívat jen se koukněte
Tomuhle sme nemohli odolat takový krásný auta a abychom se s něma nevyfotily takže byla hodina focení asi
A jestě venku sme se s mamkou fotilyale to sme jenom přešli do obchodu
Tady sme byli už u pokaldny více fotek nemám

Tak teďkom už sme jeli domů sem si vyfotil plákátek a sloup
Touhle fotkou skončil náš dnešní výlet do Olympie bylo to super to zopakujem někdy

Test tvé budoucnosti

29. července 2009 v 14:55 | Seba |  Srandičky
Tady si zkuste jaká je vaše budoucnost : http://stahovatka.xf.cz/fotky/osud.htm

Já sám su opravdu překvapen řeknu vám

návštěvnost za týden

29. července 2009 v 14:36 | Seba |  Blog
Tohle sou moje navštěvy za týdensice nejsou nějak vysoké ale aspoň měco¨

25.7So-7

26.7Ne-9

27.7Po-5

28.7Út-3

29.7St-5

30.7Čt-4

31.7Pá-8

Celkem:41 za týden za měsíc by to bylo kolem 180 lidí celkem to ujde

Aquagen - Hard To Say I'm Sorry

26. července 2009 v 21:55 | Seba |  Hudba

Kliďas na benzince

26. července 2009 v 21:10 | Seba |  Srandičky

Tohle je fakt borec

26. července 2009 v 20:57 | Seba |  Srandičky

1 den doma

26. července 2009 v 20:50 | Seba |  Můj deníček
Tak aby nebyla nuda tak první den ve Střelicích sme začli hodně dobře dopoledne jsme jeli zase do Brna jako vždy klasika na oběd a něco koupit potom jsme přijeli dom a mamka jela pryč. Takže sem tu byl sám mno byl jsem na Pc a zkouknul asi 3 filmy na Dvd a teďkom su tu a posluchám písničky a hraju si.
Takže to taky nebylo špatný

Nightwish - Sleping Sun

26. července 2009 v 20:46 | Seba |  Hudba
Pěkná písnička

Ruslana-Wild Dance

26. července 2009 v 20:43 | Seba |  Hudba

Jedna z našich písniček na rozlučáku

3 týdny Chvalkovice

26. července 2009 v 20:35 | Seba |  Můj deníček
Nickelback-S.E.X to si můžete k tomu pustit super písnička


Konečně sem si našel trochu čas napsat článek o tom jak jsem byl 3 týdny ve chválkovícách u taťky.

1 Týden:No přijel jsem v ponděli 6.7 do chválkovic mno celkem to bylo v poho v ten den sem si šel vyzvednout motorku ze servisu a projel sem se na ní to bylo vše.Pakrát sem na ní jel na koupák když to šlo a dobrý mno ale od středy bylo hnusně takže se nedalo nic moc dělat vlastně ve středu jsem jeřáboval dopoledne a odpoledne jsem jel za Honzem do dětkovic protože sem ho už dluho neviděl jinak do konce týdne se nedělo nic zajmavého.

2 Týden:No druhý týden byl zajmávé v pondělí sem nastartoval hóna a začal sem rozkopávat jezero protože tam bude stát požději bazén mno to byl zážitek v pondělí akorát že sem musel hned přestat aby to jezero vyschlo.V úterý jsem zase jezdil s hónem a v 11 pro mně přijela mamka takže jsme jeli do kojetína tam jsem byl do pátku a chodil tam na koupák.Do konce týdne nic potom už jen v sobotu jsem jel s MARTINEM na kolo v ten den se mi píchlo článek o tom se jmenuje kolo-Martin.Jestli ste ho četli už.

3 Týden:Tak a teďkom nejlepší a nejzajmavější týden na kerj nezapomenu.
Pondělí v pondělí zase výlet do dětkovic jel jsme zase za Honzem prošli sme se do Švábenic a zpátky tam mi Honza ukázal školu a tak šli jsme zpátky mno u dětkovic jsme se potkali s Martinem jel tam na kole takže bylo zábavy dost došli sme až k Honzovýmu domu a Honza už musel dom takže já jsme vzal kolo a jeli jsme s Martinem se projet ještě na koválovice od tam do pačlavic a zpět. U koválek jsme potkal Terku ale viděl jsme jí jít s nějakým klukem tak sem na to šlápnul abych jel rychlejc a bylo to s Martinem jsme si pěkně mákli na tom kole a já potom jel domů.

V úterý jsem chtěl jet na koupák ale nikdo z kluků nechtěl jet nebo neměl čas takže jenom jsem jel do dětkovic a zpět.

Středa to jsem chtěl jet na koupák zase a kluci si udělali na mně čas takže jsem jeli na koupák mno byla celkem sranda potom jsem jeli zas domů když už jsme toho měli dost potkali sme tam aj Terku zase ale nic se nedělo jenom sme se pozdravily jednou když jsem skočil do bazénu.

Čtvrtek: opět koupák v Osičanech mno jeli jsme tam chvilku byla sranda a potom jsem já vylezl ven na chvilku no kluci tam zůstali nakonec k nim došla Terka a začali se bavit Luke mi hnedka říkal ať valím do vody že bude sranda takže sem tam byl taky sme dělali různé koniny mno nakonec se Luke snažil Terku potopit ale nešlo mu to takže jsem nastoupil já a potopil jsem Terku a využil sem toho takže sem ju chytnul hezky v pase a přitáhnul ju k sobě vůbec se nebránila takže to bylo super chvilku jsme se drželi a potom všichni vylezli a rozloučily se.

Pátek:Jel jsem zase na koupák do Osičan sám teda mno takže sem obvolal kluky jeden mohl jet takže mezitím než dojel na koupák jsem si na chvilku povídal s Terkou v bazénu zase a zkoušeli jsme stojku pod vodou což bylo lehoučký jinak večer jsem se začal balit dom protože jedu do střelic na týden.A za týden jedu zase do chválkovic

Ferrai F-50

23. července 2009 v 12:50 | Seba
Ferrari F50 je supersportovní automobil, který v letech 1995 1997 vyráběla italská automobilka Ferrari. Celkem bylo vyrobeno 349 vozů. Jeho předchůdcem byl typ F40 a nástupcem model Enzo.

Popis

Ferrari F50 bylo vyrobeno na počest padesátileté historie automobilky Ferrari. Výroba probíhala v italském Maranellu. Na výběr bylo s karoserií kupés odnímatelnou střechou, které lze přeměnit na kabriolet. Poháněl jej šedesátiventilový dvanáctiválec V12 o objemu 4,7 litru.

V závodech

Ferrari upravilo typ F50 na závodní verzi F50 GT. Tento prototyp byl připraven pro kategorii GT1. Oproti sériové verzi měl velký zadní spojler, novou přední část. Výkon motoru byl zvýšen na 559 kW. Z důvodu plného nasazení automobilky v šampionátu Formule 1 byl ale vývoj pro kategorii GT1 ukončen. Všechny tři do té doby dostavěné prototypy byly prodány.

Soubor:Ferrari F50.jpg

Mustang není jediné mé oblíbené auto

21. července 2009 v 22:24 | Seba |  Můj deníček
Ferrari F-50

Kolo-Martin

18. července 2009 v 20:46 | Seba |  Můj deníček
DNESKA jsem odpoledne kolem 1 jel za Martinem do dětkovic abychom se domluvily kam pojedem na kolo.Mno já jsme navrhl jet do nejdřív do Koválovic a přes Osičany do Prasklic. Za prasklicama jsme jeli na chřiby a pobyli tam chvilku mno.Potom jsme sjeli kopeček zase dolů a vyrazily z prasklic směrem na Uhřice tam jsme se nějak stratily takže sme se drželi hlavní silnice a jeli po ní zhruba po půl hodině jsme se náhle oběvili až v Morkovicách což sem teda koukal mno ale z Morkovic se nám šlapalo dobře Martin si jenom koupil pití a jeli jsme na Pačlavice a z Pačlavic do dětkovic.V Dětkovicách to vypadalo že bude velká bouřka mno rozloučil jsem se s Martinem a vyrazil k mému bývalému domu.Abych se podíval jestli tam náhodou není tatka s verčou protože plánovali do dětkovic jet no a u našeho domu se mi píchnulo kolotakže kolo bylo na draka mno tak jsme vzal telefon že zavolám aby pro mně přijeli další problém neměl jsme dostatek kreditu na provonení takže jsme měl krédo na jednu jedinou správu tak sem aspoň napsal a za chvilku pro mně tatka přijel s Jumprem a odvezl mně teda to nebylo nej ale jinak jsem si to užil a Martin určitě taky to musíme zopáknout

Utíká to rychle :-(

16. července 2009 v 22:13 | Seba |  Můj deníček
Ani jsme se nenadáli a těšily až skončí škola a začnou prázdniny bylo tomu tak ale už to sou 3 týdny co nám škola skončila a to je celkem dost protože prázdniny mají jen 9 týdnů no tažke
čtvrtka je za námi ale zatím to nebylo nic moc tak snad se na mně štěstí usměje a budu se mít lépe mno tak konec proslovu.
Snad za 3 týdny přindu s něčím lepšíím.

Vtipy

16. července 2009 v 22:06 | Seba |  Srandičky
Loučí se námořník se svou dívkou. Na rozloučenou mu dává dívka svoji fotografii a zdůrazňuje, aby ji měl neustále na očích.
"Tvoje fotografie je velmi pěkná," povídá námořník, "ale postrádám na ní to, co mám u tebe nejraději."
"Ale Johne," zapýří se dívka, "vždyť je to jenom obličej!"

"Tak, děti, řeknětě mi nějaký živel," říká kantorka svým svěřencům.
"Vzduch," povídá Lucinka.
"Správně."
Hlásí se Pepíček: "Prosím, slivovice. Táta říká, že když ji má, tak je ve svém živlu."

Jaký je rozdíl mezi mozkem a rozumem?
.
.Mozek máme všichni, ale rozum ne.

Podezřívavá žena se táže:
"Můžeš mi vysvětlit, jak se ti na límec dostala rtěnka?"
"Nemůžu, nevím. Docela jasně si pamatuju, že košili jsem si ještě sundal."

Dvě ženy sedí vedle sebe v kině. Jedna se nakloní k druhé a šeptá:
"Hele, ten chlápek vedle mne tu onanuje!"
"Kašli na něj, normálně ho ignoruj."
"To nejde, onanuje mojí rukou."

Sedí psychiatr v ordinaci ve svém křesílku a nikde ani noha. Najednou se otevřenými dveřmi vplazí chlápek aněco drží v puse. Psychiatr je potěšen že má klienta a hned se začne vyptávat:
"Dobrý den,kdopak mi to sem přichází, že by nějaký pejsek?" Chlápek jen nesouhlasně zavrtí hlavou.
"Tak že by nějaký červíček?" Chlápek něco nesrozumitelně zamumlá a stále nesouhlasně kroutí hlavou.
"Tak že by nějaká housenka krásná, zelená?"
Chlap už to nevydrží, vyndá z pusy kabel a šroubovák a povídá: "Doktore,já jsem správce sítě a zapojuji vám tu internet!"

Pomsta Zvířátek

16. července 2009 v 21:56 | Seba |  Srandičky
Mazec