Červen 2009

AXE

30. června 2009 v 19:17 | Seba |  Srandičky

Songy

29. června 2009 v 19:54 | Seba |  Hudba
Naše rozlučková písnička můžete se ji naučit na zpamněť


NA NOVÉM MISTĚ

29. června 2009 v 19:46 | Seba |  Můj deníček
Dne 27.6 jsme se začli stěhovat z dětkovic do střelic u brna no neubudu to moc rozepisovat bylo to celkem ani fuška aj v poho to bylo.No první den sem začal vybalovaním všeho co jsem měli hozený na chodbě před bytem během dne jsme to odnosily a bylo toho dost no den rychle utekl a bylo to. a dneska to bylo nej protože mamka odjela už v 8 takže v bytě jsem byl sám dobrý ne ?Takže to šlo vše hladce vybaloval jsme si věci atd. no prostě to bylo všechno tak prostě jsme se zabydloval a šel i ven podívat se jak to tu kolem vypadá no super. Ale začlo pršet takže z toho nic moc nebylo mno přišel jsem a dělal hovadiny no a potom asi od 3 hodin sjem byl na icq a psal sis děckama poslouhal písničky a ještě něco mno a dneska večer jsme si našel čas na napsaní článku protože ještě večer tedkom jedem do brna na celou noc skoro blbnout
TAKŽE SE TU MÁM SKVĚLEi když tu nikoho neznám

Kulturák-Rozlučák-25.6

26. června 2009 v 8:59 | Seba |  Můj deníček
Včera dne 25.6 byl poslední den kdy jsme byli spolem.Vlastně ráno jsme se všichni sešli v kulturáku zhruba v 8 ráno potom se vše nacvičovali no to bylo něco všechno se furt opakovalo akorát ten konec trochu nešel takže to nás zdrželo.Nacvičování bylo asi do 10:00 no nevim už ale potom jsme jeli domů se připravit a kolemm půl třetí jsme se všichni měli sejít před kulturákem.No já jsem mněl doma trochu špatnej pojem o čase protože k tomu že končí škola, tak se ještě k tomu stěhujem do střelic u Brna takže je toho prostě moc naráz a nedá se to uhlídat tak lehce.Potom ve v kulturáku jsme si kecali a všechno možný atd.Nejvíc mně teda překvapila Terka protože měla upe suprový šaty pěkný a taky dobrej účes no ze začátku jsme tomu ani nevěřil ale měla to dobrý.Ve tři začalo představení první byli mažoretky potom jsme postupně přicházeli my po dvojcích jenom Já ,Jirka a Jarek jsme neměli nikoho vedle sebe takže jsme to zakončily že jsme vyšli tři zaráz každej z jedné strany a jeden z prostředka.To bylo hustý Jarek mněl hodně velkou pozornost ale nám to nevadilo my jsme z toho taky mněli dobrej pocit.Potom jsme dlouho seděli ředitel mněl dlouhou řeč,potom vystupovali holky z 8 ze street dance takže taky hustý.No potom přišla druhá třída na pódium a dostávali vysvědčení atd. no bylo toho hodně potom jsme byli na řadu mi konečně.Po našem vydaní vysvedčení jsme odveršovali pár slov na rozlučení a nakonec přišla potom druhá třída na pódium.Postavily jsme se proti sobě jako že bojujem a potom že se usmiřujem potom jsme se sekupily do davu a rozloučily jsme se.Během prezantace co byla prezentována na projektu někteří svítily baterkama a ten zbytek se objímal no já jsme obejmul jako první s Terkou hned na začátku takže né uplně Ok ale aspoň že to proběhlo a líbilo se mi bylo to hezký.Po obejmutí s Terkou vlastně hned na začátku se kluci z druhé třídy seskupily do řady a jak Terka odešla tak všichni šli naproti mně, podali mi ruku a všechno možný no "MAZECKÝ TO BYLO".Potom jsme jel s mamkou domů.Psal jsem si hnedka na icq s děckama bylo jich asi 12 a takže jsme vůbec nestíhal.O 6 začínal rozlučák to bylo hrozdný děcka se ochlastali hned na začátku takže po 2.5hodínách už všichni byli na sračku a ještě k tomu dolezli kluci z áčka mně se něco stalo když jsme uviděl no a taky že stalo fana čoka rozlomil trám co držel střechu pódia takže pódium na sračkyškoda do 1000kč Já jsme tam potkal Ivu meluzínovou kterou jsem neviděl dlouho už takže to bylo dojemný jako blázen jak jsme se objímali dali si asi 3 x pusu prostě jsme se s ní bavil skoro celej rozlučák a večer jsme ji šel doprovodit domů prootže bydlí kousek od mýho fotra u kterýho jsem nakonec spal.No jako strašný upně jenom něco se vydařilo a dneska ráno tam kluci uklízej takže jako jim to moc nezávidim že musej uklízet něco co neudělali.Já jsme se vaspal hnedka ránoa tat mněl zavel dom kolem 7.30ránoA teď su u PC a píšu tenhle článek protože mne bolej nohya nemůžu mamce pomáhat s balením do střelic.

Jinak jsme si ten včerejšek užil celkem zatím zdarec všem

Základky je konec

24. června 2009 v 19:39 | Seba |  Můj deníček
Dneska jsme měli poslední zvonění na naši základní škole nebude mi sice moc chybět ale to je jedno zítra deme ještě do kulturáku nacvičovat rozloučení které se koná odpoledne téhož dne.Po skončení se všichni budou loučit neříkám že já ne nekteří moji spolužáci mi budou dost chybět obvzlášt spolužačky a nevím jestli přežiju to že je už neuvidim ve škole tak jako každej den.No ale to se uvidí až po zítřku zítra máme ještě jeden svůj a "POSLEDNÍ "společnej den tak si ho pořádně užijem spolem to bude uplně nejduležítější,Zítra to bude superr

Ford Mustang 2010: facelift nebo nový model?

20. června 2009 v 3:02 | Seba |  Auta Ford mustang
Po nekonečné sérii snímků detailů tu máme konečně Mustang 2010 v celé jeho kráse. Zůstává jen jediná otázka - lze ho považovat za nový model, nebo jde jen o fakt důkladný facelift? (25.11. - doplněno 2x video)
Fordu už nám opravdu nekonečným postupným uvolňováním snímků detailů mustangu modelového roku 2010 pil krev. Ale
ledy se pohnuly a nový americký
sporťák už před námi nemá žádné tajemství. I když jedno malé by tu přece jen bylo…
, ale i zde je všechno úplně nové. Ano, je to NOVÝ mustang. Tomu ostatně napovídá i palubní deska a sedadla

Základní čtyřlitrový šestiválec se nezměnil, stále disponuje výkonem pouze 213 koní (157 kW) a točivým momentem 326 Nm při 3500 otáčkách a dynamika se tedy také asi nebude příliš lišit od původního 0-100 km/h za 7,5 s a maximálky 190 km/h. Osmiválec 4,6 l dostal specifikaci použitou u limitky Bullit, což znamená 320 koní (235 kW) a 441 Nm (dosud 304 k/224 kW a 434 Nm). Standardem je pětistupňový manuál, jenž lze nahradit automatem se stejným počtem rychlostních stupňů.
Mezigeneračně zůstal mustang hmotnostně na svém, základní verze přibrala jen 7 kg a GT váží o 16 kilo více. V základní verzi dostane mustang 17" kola, která bude možné zaměnit za 18", varianty GT budou standardně vybaveny 19" disky. Součástí základní výbavy bude již systém jízdní stability. Prodej by měl být zahájen na jaře příštího roku.
Ford Mustang 2010: facelift nebo nový model?: - fotka 31

Výlet-Brno a Střelice

19. června 2009 v 13:54 | Seba |  Můj deníček
Včera 18.6 byl upe super den po škole která mi skončila ve 12.25.Jsme se vydal do ivanovic k motelu protože tam měla přijet moje mamka a měli jsme jet do brna.Blížil jsem se k obchodu Hanačka a tam jsme potkal Honzu, Honza se mnou šel k motelu a tam jsme potkali Hanu Kavečkovou ta se nás ptala co tady děláme no já jsme psal sms a Honza říkal že se Seba stěhuje do Sřelic do Brna Hana řekla jé to bude super ale pak mi řekla že je to sranda a chytla mně kolem krku.Řekla mi jo Seba je kámoš trochu jsme tomu nevěnoval pozornost protože jsem koukal do mobilu mno pak se honza rozhodl že pujdou na zastávku a jak odešli přijela moje mamka no a jeli jsme do BRNA. Teda jeli jsme do střelic tam se kouknout na novej byteček kde budu bydlet ale zjistili jsme že máme moc velkej klíč protože nešel dát do zámku no to byla hrůza.Musel sjme se s tím smířit. že se do bytu nepodívám no prostě .a pak se vyjelo do Brna protože jsme měli chuť na sváču s mamkou šli jsme do KFC a najedli se tam bylo to vyborné.No po jídle jsme mi šli vybrat plavky,kraťasy a nakonec kalhoty k saku no to bylo dobrý všechno uspělo.Potom jsme jeli na střední školu JÍLOVÁ v Brně protože tam byla schůzka byli sjem tam hoďku všechno nám řekli,vyfotily mně no super to tam je takže to bylo v poho.Jak jsme skončily ve škole jeli jsme do Olympie protože jestě mamka něco potřebovala a já jsme měl chuť na chisburger takže se to zařídilo a já jsme potom papal chisburger v autě a chutnal mi moc doma jsme byli až tak V 6 hodin večer.Ale to mi nevadilo byl to super den.Jako to bylo v úterí ale to bylo něco jiného ve škole to bylo taky bomba.

Tak zase někdy zdar

Motory mustang -2013

16. června 2009 v 16:47 | Seba |  Auta Ford mustang

Ford chce do roku 2013 čtyřválce EcoBoost téměř v každém modelu

Americký Ford chce výrazně snižovat spotřebu svých modelů. Za čtyři roky má být v každém osobním autě dostupný čtyřválcový motor, a to nejspíš včetně pickupu F-150. Velkých modelů a Mustangu se to netýká.

Fotogalerie

Vtípky

7. června 2009 v 19:14 | Seba |  Srandičky
Tady je pár vtipů na zasmátí

CHUCK NORIS VTIPY

Chuck Norris našel odjištěný granát. "Granát", pomyslel si Chuck Norris.
"Chuck Norris,"pomyslel si granát a raději se rychle zajistil.

První zákon termodynamiky říká, že energie nemůže být ani vytvořena, ani zničena.
Pokud nepotká Chucka Norrise.

O krok napřed
Leonardo da Vinci namaloval Monu Lisu,
Chuck Norris namaloval Leonarda da Vinci.

Chuck Norris zničil periodickou tabulku prvků,
protože uznává pouze prvek překvapení!

Bermudský trojůhelník byl původně Bermudský
čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh!

Chucku Norrisovi se přihodilo, že ho uštkl nejjedovatější had světa,
západoamerický korálovec!! Do 5 vteřin zemřel.....ten had

Když chce Chuck vypnout počítač, vyhodí pojistky v celém měst

Jediný člověk,který by dokázal porazit Chucka Norrise,je Jára Cimrman.

Chuck nejezdí s MHD, to MHD jezdí s Chuckem

Místo toho, aby přišel na svět jako normální dítě,
Chuck Norris si prokopal cestu z matčiny dělohy.
Krátce nato mu narostla bradka.

Chuck Noris se jednou vymočil michaelu shumacherovi do nádrže
a od té doby michael shumacher vyhrává jeden závod za druhym.

5.6 a 6.6

7. června 2009 v 18:59 | Seba |  Můj deníček
V pátek ve škole v tělocviku jsme běhali 15kilo měl jsem to za 6:10 což je o 1minutu lepší než v pololetí .Jinak bylo vše normalní ve škole,potom doma taky celkem normál jenom jsem proseděl skoro celé odpoledne u Pc a dělal všechno možný .V sobotu jsem jel s tatem a bráchem ma oslavu a byl tam i bratranec na své motorce.Zpetal jsme se jestli bych se nemohl projet on jezdí už na 125 no řekl že v klidu v poho vytáhli jsme motorku a skůtr ještě ten patří strýcovi Petrovi z německa on je tady v česku na chatě .Bratranec mi to zahřál jako motorku a potom už jsem si nasadil helmu a valil jsme na polňačce no nejdříve jsem jel pomalu do zatáček ale jak nastala ROVINKA TAK UŽ TO JELO!! Jsem tam dal 5 stupen a už jsme jen zrychloval ze 35kmh jsme se rozjel na rovince na 82 km za hodinu to byla palba ale tak na 15 vteřin potom jsem musle zbrzdit na 25 kmh jinak bych to navavlil do přikopu .Jezdil jsem dlouho na té motorce potom jsme u rybníka potkal bratranca na skůtru no jezdil jsem za ním a byla sranda novjeli jsme znovu na tu rovinku ale už jsme jel jenom 70kmh protože to jel bratranec na skůtru no a pak jsme jezdily a jezdily dokud nás to nepřešlo .Dali jsme si pauzu chvilku a za hodinu jsme jeli ještě já na motorku a brácha bratrancem an skůtru ale rychle se vrátily.No já jsme mezitím vyjel ale jel jsem pomalu protože hodně začalo foukat takže jsem jel pomaleji no a potom jsem potkal bratranca jak vezl mýho taty za sebou jako spolujezce jsme myslel že se zbláznim a jak sjme se smál tak jsem málem napral do stromu s motorkou, ale nic se nestalo.No to bylo vše potom nás tata zavezl domů a já jsme byl na Pc a psal si na icq dělal na netu a potom ještě kecal na skypeu .

NO PROSTĚ SUPEEER!!!!